Zagroda Rekreacyjna

k/Polanicy-Zdrój

Zagroda Studzienno 
k/Polanicy-Zdrój

❄️Czas zaplanować zimowy wypoczynek❄️

Jesień nadal trwa! lecz  blizej niż dalej do pierwszych  zimowych dni.

Już teraz zapraszamy na wypoczynek zimową porą...


Wiemy, że dzieci czekają na harce na  śniegu , na mini-kuligi z naszymi kucami, zjazdy z przydomowej  górki, ślizganie  na naszym naturalnym lodowisku.

A co robić  jeśli śnieg się nie pojawi?

U nas w zagrodzie nie ma czasu na nudę.

O kożdej porze roku zapraszamy na:

* zajęcia w naszej zagrodzie  np. spotkanie  z osiołkiem, lekcje o koniu , spacery konne,lekcje przyrody w terenie, hipoterapie,lekcje o psie z warsztatmi zoologicznymi

Zachęcamy do samodzielnego karmienia zwierzaków, a ,,instrukcje,, dot. karmienia udzielam wszystkim przy porannym spacrku po zagrodzie .

Samo obcowanie wśród  gromady  czworonogów w otuleniu lasu , głaskanie ich , słuchanie przeróznych dźwięków dochodzących z zagrody  jest prawdziwą uczta dla zmysłów, zabawą i relaksem.

Ponad to na terenie znajdują się place zabaw, zjeżdżalnia linowa zadaszona wiata gdzie można rozpalic ognisko,. 

Nasze położenie sprzyja wycieczkom do Parku Narodowego Gór Stołowych, do pomników przyrody, do nietoperzowych chatek ...

Równiez najbliższa okolica obfituje  w  różne atrakcje turystyczne (kopalnie, muzea, wieże widokowe,szlaki do turystyki pieszej ,uzdrowiska itp) oraz w  miejsca  do rekreacji (baseny, kręgielnie, kino,sztuczne lodowiska, ściana wspinaczkowa-wewnątrz szybu ,papugarnia i inne)

Dla dzielnych uczestników zajęć  drobne upominki.


Czy podobał Ci się ten wpis?

Ocena 0.00 (0 Głosy)

Udostępnij ten post.


Sprawdź jeszcze te wpisy.