Zagroda Rekreacyjna

k/Polanicy-Zdrój

Zagroda Studzienno 
k/Polanicy-Zdrój

Coś dla Ciała i Ducha

Oferta dla płci pięknej..

KOSMETYKI  DOPASOWANE  DO  TWOJEJ  SKÓRY                                                                                                                                                                  


           Zapraszam na warsztaty produkcji kosmetyków z wykorzystaniem naturalnych składników;  hydrolatów ,  roślinnych   wyciągów  enzymatycznych, olei tłoczonych na   zimno, wyciągów z pączków kwiatowych i liściowych.  Z  ziół i roślin zbieranych  w czystych miejscach Kotliny Kłodzkiej, na łąkach w starych sadach i lasach oraz we własnym ogrodzie.   Z  dala od oprysków i sztucznie nawożonych plantacji. 

Wosk pszczeli , miód i propolis używane w produktach pochodzą z lokalnej ekologicznej pasieki.

        Poznaj proces produkcji, wybierz składniki najlepsze dla Twojej skóry i własnoręcznie zrób sobie najlepszy krem. A może wolisz balsam, serum, masło do ciała lub żel pod oczy ?

Jeśli Twoja skóra nie zawsze jest idealna, możesz dla niej przygotować specjelną  maść,                  która pomoże przywrócić  jej idealny wygląd .

       Po naszym spotkaniu zabierzesz do domu kosmetyki , które  sama zrobisz, receptury i wiedzę jak zamknąć w słoiczku  to co najlepsze dla Twojej skóry.


 Po więcej informacji dzwoń  698 558 708   lub pisz  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Czy podobał Ci się ten wpis?

Ocena 0.00 (0 Głosy)

Udostępnij ten post.


Sprawdź jeszcze te wpisy.