Aktualności


"Urodziny w zagrodzie" 🐔🐄🐎🐑 Pragniemy Państwu zaproponowac  naszą nową ofertę  na spędzenie czasu wolnego  dla rodzin z dziećmi. W czasach  kiedy fizyczny  kontakt i bliska relacja  z przyrodą  powoli odchodzą w zapomnienie, bardzo wazne jest podtrzymanie  więzi łączącą  ludzi ( w szczególności tych najmłodszych )  ze światem przyrody. Impulsem do stowrzenia  oferty jest  nasza świadomość  o potrzebie kontaktu z naturą i aktywności fizycznej w takim samym stopniu, jak niezbędne jest...


Podaczas majowego weekendu odbyły się warsztaty muzyczne dla dzieci poprowadzone przez terapeutke zajęciową p.Dagmarę. Było głośno i radośnie !!

W czwartek, 25 kwietnia 2019 r., w Akademii Animaloterapii (Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego) w gospodarstwie agroturystycznym Mariaż, Lubachów 3 wziełam udział w konferencji pt ,,Animaloterapie w ofercie zagród edukacyjnych i gospodarstw opiekuńczych,, Było krótko zwięźle i na temat..o dobrodziejstwie płynącym z obcowania ze zwierzętami.

 Słowo się rzekło...kurs doszkalający odbyłam.Teraz pozostaje powtórzyć  materiał ze szkolenia i próbować wykorzystać zdobytą wiedzę przy prowadzeniu zajęć.

© 2019 Agroturystyka Studzienno - Zagroda Rekreacyjna. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Rimset.