Nasze Zwierzaki

Nasze Zwierzaki

Przedstawiamy zwierzaki z naszej zagrody, od tych największych do całkiem malutkich. Wszystkie nasze zwierzęta są przyjazne,a dla najmłodszych są nie lada atrakcją!Podczas zajęć edukacyjnych dla grup oraz  w trakcie pobytu gości indywidualnych  (codziennie)  zapraszamy na dojenie kozy,poczęstunek kozim mlekiem, pogawętkę o wszytkich zwierzakach oraz karmienie.

Zajęcia z końmi

Zajęcia z  końmi
Konie są naszą największą pasją, dlatego z miłą chęcią przekazuję swoją wiedzę i dzielę się doświadczeniem, z najmłodszymi jak i starszymi goścmi. Kucyk Gucio oraz nasze pozostałe wierzchowce chętnie pomagają nam w szerzeniu jeździeckiego zapału.

Nasza Oferta

Nasza Oferta

Nasza oferta obejmuje: nocleg, możliwość wyżywienia (przy grupach min 15osób), zajęcia edukacyjne, warsztaty  muzyczno-plastyczne. Prowadzimy zajęcia rekreacyjne  z końmi z elementami hipoterapii, turystyki oraz  gimnastyki ogólnousprawniającej. Prowadzimy spacery i wycieczki konne dzięki którym zwykła przygoda może stać się pasją na lata.

Oferta Specjalna

 OFERTA DLA MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT I KONTAKTU Z NATURĄlaughing🐑🐄🐖🐰

W RAMACH PROMOCJI  PRZY POBYTACH W TERMINIE OD 06.11-15.11.2020 (PRZY  MIN 4 NOCLEGI ) DLA DZIECI  ZORGANIZUJEMY KRÓTKIE  ZAJĘCIA Z KOŃMI (CZYSZCZENIE,ZASADY BEZPIECZEŃSTWA,SPACER,GIMNASTYKA NA KONIU,CZYSZCZENIE )

Nasza zagroda połozona  jest w malutkiej wsi, wśród lasów, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, zdala od zgiełku cywilizacji. Posiadamy bogata infrasrukturę oraz rozległy teren zielony

Oferujemy:

·noclegami w pokojach 2,  oraz rodzinnymi dla 4os (Z MOŻLIOWŚCIĄ DOSTAWKI)

·wyżywienie , oraz możliowść skorzystania z kuchni  i aneksu  kuchennego

możliowść spędzenia  czasu wolnego wśród zwierzat  z zagrody (konie, kucyk, kozy, owce, alpaka, osiołek,nutrie,króliczki,kaczki,kurka i koguciki ) 🐴🐐🐑🐏

.codzienne dojenie kozy, poczęstunek mlekiem, karmienie wszystkich zwierzaków,

.zbiornik wodny  z łódeczkami

.zjazd linowy  dla dzieci

·miejsce na ognisko 🔥,zadaszona wiata z paleniskiem 

.leśna wiata do gier i zabaw,oraz zajęć muzyczno- plastycznych 

·boiskiem do siatkówki i kosza 🏀

·placami zabaw,domek na drzewie

·mapami oraz przewodnikami po terenie

·świetlico-jadalnią z piłkarzykami

Zajęcia w zagrodzie  prowadzone sa przez Terapeutę Zajęciowego, Przodownika Górskiej Turystyki Jeździeckiej , Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności jazda konna oraz Hipoterapeutę.
smile

Zagroda Rekreacyjna
Xymena Sośnicka

Studzienno 4a / 2
57-320 Polanica Zdrój

 

Telefon: +48748691274
Telefon 2: +48887755360
Email: kontakt@zagrodarekreacyjna.pl

Rezerwacja

Klienci o nas

Najnowsze informacje

W naszej zagrodzie ciągle cos sie dzieje, bo kto sie nie rozwija ten się cofa. Pojawiły się nowe urządzenia, nowe zwierzaki i mimio  pandemii udaje nam się realizowac plany. Zdjęcia same mówią za...

Zapraszamy do obejrzenia zaktualzowanego o nowości,  spaceru wirtualnego  https://zagrodarekreacyjna.pl/galeria/wirtualny-spacer 

Choć śniegu tej zimy było niewiele,to uważamy,że była udana..Zabawy na śniegu było bez liku,a kiedy zabrakło białego puchu można było przecierać górskie szlaki.

Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ ZAGRÓD EDUKACYJNYCH

© 2021 Agroturystyka Studzienno - Zagroda Rekreacyjna. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Rimset.