Jazda konna

W roku 2008 Agroturystyka Studzienno,bo tak pierwotnie nazywała się nasza Zagroda otrzymała certyfikat ośrodka współpracującego z PTTK w zakresie Górskiej Turystyki Jeździeckiej, a nieopodal gospodarstwa przebiega trans sudecki szlak Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK. Współpracując z zaprzyjaźnionymi Ranchami organizujemy wycieczki oraz rajdy konne na terenie Ziemi Kłodzkiej.


Turystyka Konna

Jazdy konne -spacery, wycieczki, oprowadzanki odbywają się pod moim okiem - przodownika Górskiej Turystyki Jeździeckiej I stopnia PTTK oraz instruktora jeździectwa. Wyjeżdżając w teren zasmakują Państwo nie tylko przyjemności jazdy i przebywania z końmi, jak również staram się opowiadać ciekawostki o terenie. Dzielę się chętnie swoja wiedzą w tym zakresie nie tylko jako przodownik, ale też jako licencjonowany przewodnik górski sudecki.
czytaj więcej »

Wyjątkowy kucyk

Na najmłodszych czeka kucyk Gucio, który rozbudza miłość do koni od najmłodszych lat. Na pozostałych-pięć "wierzchowców" osiodłanych w kulbaki westernowe, bądź specjalne czapraki do jazdy bez siodła. Właśnie w takich siodłach nasi goście czują się najlepiej.
czytaj więcej »

Nasza pasja

Konie to największa moja i mojej córki pasja. W myśl sloganu "Galopem po zdrowie" zachęcamy swoich gości między innymi do tej formy aktywności rekreacyjnie, bądź turystycznie
czytaj więcej »

O nas

Zagroda Rekreacyjna to miejsce wypoczynku dla osób kochających góry i zwierzęta. Zapraszmy gości indywidualnych jak i niewielkie grupy zorganizowane.

Kontakt

Zagroda Rekreacyjna
Studzienno 4a / 2
57-320 Polanica Zdrój
Telefon: +48748691274
Telefon 2: +48887755360
Email: kontakt@zagrodarekreacyjna.pl
Copyright © 2017 zagrodarekreacyjna.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie ambicode.pl dla zagrodarekreacyjna.pl
Agroturystyka Studzienno & Zagroda Rekreacyjna
   

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.