Aktualności

Nowy wierzchwiec w zagrodzie

Nasza zagroda powiększyła sie o kolejnego konika, jest nim 4-letni  tinker o imieniu Borneo.Przed nami wiele pracy...
czytaj więcej »

Wakacje w zagrodzie

MIłego oglądania! https://www.youtube.com/watch?v=z_CRPXhQUxo
czytaj więcej »

Wycieczkowo na konikach..

No i ruszylismy w trasę...podkowy na kopyta i heja! Ostatnio coraz częściej  wyjeźdżamy konno na lody do Wambierzyc, poczuć wiatr we włosach podczas galopów po polnych drogach i oczywiście odwiedzamy regularnie zwierzaki w MIni-Zoo..
czytaj więcej »

Naszymi gośćmi byli również:

  NYSA NA AGROTURYSTYCZNEJ WYCIECZCE http://nysa.klodzko.pl/juniorzy-mlodsi/3187-nysa-na-agroturystycznej-wycieczce-foto.html
czytaj więcej »

Wiele sie ostatnio działo...

Dwa ostatnie miesiące upłyneły  przede wszystkim na przyjmowaniu na nocleg niewielkich grup dzieci  szkolnych, organizowaniu dla nich zajęć w zagrodzie jak i  pieszych  wycieczek  do Parku Narodowego Gór Stołowych szlakiem Skalnych Grzybów.To były pracowite miesiące, duzo sypatycznych nowych twarzy i ogrom satysfakcji z tego czym sie zajmujemy.  
czytaj więcej »

A tak wspominają nas goście...

http://zagrodarekreacyjna.pl/klienci-o-nas/kamila-bernas,65
czytaj więcej »

Fryzjer w zagrodzie

Nadejsza wielkopomna chwila... W dniu 26 maja odwiedził nas Pan Dawid Goral ,który fachowo i szybciutko  ostrzygł nasze zwierzaki  tzn alpakę i owieczki.Będzie cieplutka kołderka może dwie...
czytaj więcej »

Nowi mieszkańcy zagrody

W ostatnim miesiącu pojawiło  się w zagrodzie  dwoje  nowych mieszkańców, są nim koń Magnat i kózka Masia.. Na kózkę czekalismy dość długo obserwując jak rosnie brzuch Maliny.Ku naszemu zdziwieniu czarna mama i kolorowy ojciec dali białe potomstwo,a do tego tylko jedno.Mleko płynie struminiami,a malństwo nie jest w stanie spozytkować samo  jego ogromne ilości. Co do Magnata,to trafił przypadkowo..decyzja zapadła w 5min..tzw spontan.Póki co zapoznaje sie z górami,mieszkańcami ...
czytaj więcej »

Małe, błane Szczęście na czterech kopytkach

Jest i on!...Tarnio..... Temida zrobiła  nam ogromną niespodziankę, kiedy to o poranku patrząc jednym okiem na skąpaną w słoneczku zagrode ujrzałam te małe cudeńko..ale i nie takie małe ,bo miał  w dniu urodzin 91cm w kłębie i wazył około 35kg.
czytaj więcej »
  • z 2

O nas

Zagroda Rekreacyjna to miejsce wypoczynku dla osób kochających góry i zwierzęta. Zapraszmy gości indywidualnych jak i niewielkie grupy zorganizowane.

Kontakt

Zagroda Rekreacyjna
Studzienno 4a / 2
57-320 Polanica Zdrój
Telefon: +48748691274
Telefon 2: +48887755360
Email: kontakt@zagrodarekreacyjna.pl
Copyright © 2017 zagrodarekreacyjna.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie ambicode.pl dla zagrodarekreacyjna.pl
Agroturystyka Studzienno & Zagroda Rekreacyjna
   

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.